Naruto RPG - Old Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG - Old Times

Once upon a time, there was a bunch of hungry trolls.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Say hi to Trolling Old times Naruto RPG Forum

 

 Мисията на Хината..

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:09 am

Истината се криеше някъде там..
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:10 am

Момичето пристигна на мястото като зе заогледа за да види къде какви магазини и барове има.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:12 am

Тя стоеше на средата на една улица пълна с бадраци, комарджийски бутки и т.н. Жените бяха леко облечени, а мъжете бяха разгонени богаташчета.. Какво правеше малкото момиче тук?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:16 am

Хината малко се изчерви при вида на хората тук , а още повече и това че наоколо имаше само бардаци. Тя постоя на едно място няколко минути опитвайки се да си даде сили да продължи напред .
"Файто-Хай" - каза си тя тихо като тръгна напред .Тя влезе в първия бардак където имаше три малки стай отделени с оризови стени. Тя се огледа за да види евентуално някого който може да попита за стария перверзник.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:19 am

В първата стая видя само една самотна жена, която попита:
-Искаш ли да съм голямата ти кака, която ще те научи как да си голяма. - във втората нямаше никой, а в третата видя как двама мъже правеха това, което е обичайно за този бардак... изведнъж един едър мъж се появи зад Хината и попита:
-Какво търси малко и сладко момиче, като теб в моя бардак? Клиент ли си?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:29 am

-А.. не.. извинете.. - каза момичето неловко.- Търся един човек.. с дълга бяла коса е и носи бандана със канджи "масло". Сравнително висок, и има две червени линий които са спуснати от очите му надолу по лицето. -каза малко по-уверено и леко замислено тя след което погледна мъжа малко неловко. - Случайно да сте виждали някого с подобно описание. А да.. и е много перверзен..
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:33 am

Огромният мъж каза:
-Ако искаш тази информация трябва да си платиш, а ако нямаш пари.. ще трябва да работиш в стая номер две, като моя слуга.. Е? Какво ще направиш? Ще ми платиш 2000 руо или ще си ги изработиш?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:33 am

-Ами... каква ще е работата? - попита момичето като погледна настрана за да види коя беше стая номер 2
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:37 am

Той се засмя и каза:
-Еми.. красиво и младо момиче като теб.. ще задоволява клиентите ми.. според теб.. какво може да се прави в такова място.. но трябва да се разсъблечеш малко и да покажеш плът. Тогава може да изкараш пари и за себе си...
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:39 am

-Аа... мисля да пропуснаа..- каза хината изплашено като избяга навън.- По дяволите.. толкова ли е трудно просто да кажат дали са го виждали или не...- тя изрита едно малко камъче пред себе си и тръгна да върви бавно надолу по улицата
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:44 am

Беше пълно с хора.. Дори и една гола жена притича по улицата гонена от гол мъж.. Всичко тук беше толкова перверзно.. Перфектното място, където може да се намери Джирая, но дали момичето щеше да издържи на гледките. Всички бяха толкова възрастни.. Нямаше ли да намери някой, който ще и помогне?.... и изведнъж.. лъч надежда я осветли:
Камъчето беше ударило една млада нинджа. Той се доближи до Хината с камъчето в ръка, подаде й го и каза:
-Красавице, испусна си го.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:48 am

Хината повдигна глава за да види кой го казва.Като видя момчето тя се изчерви и едва скалъпи:
-Емии.. не... просто си го подритвах..но.. благодаря...- каза тя с изумление.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:51 am

Той я погледна любопитно и попита:
-Ами.. какво търсиш тук? В това задънено село? Мога ли да ти помогна с нещо?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:55 am

-Еми.. търся една нинджа... така де.. един човек от моето село.. Той е с дълга бяла коса ,има червени ленти спуснати от очите до брадичката му и бандана със канджи "олио" обикномено е със зелено кимоно и червен плащ. Ходи с гета и има един голям скрол на гърба си. - каза Хината като не се усети как избоява цялото това на напълно непознат човек..
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 3:59 am

Той се усмихна и каза:
-Санинът Джирая. Знам го.. той постоянно посещава бардака на баща ми.. Последвай ме - след тези думи момчето тръгна.. след около 200 метра спря пред една огромна къща. Отвори портите и каза:
-Трябва да е тук някъде.. - влезе в един кабинет. Поговори с баща си и след това допълни:
-Намира се в стая 102, но има още време докато свършиш.. може да го изчакаш, ако желаеш някъде тук?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:00 am

-Благодаря...- каза Хината обнадеждена..- Наистина много ви благодаря..-и се поклони.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:04 am

Той я поведе и те влязоха в стаята му. Там едно младо момиче му се хвърли на вратът и го гушна. Той каза:
-Рика.. остави ме.. после ще си играем.. запознай се с момичето.. - след тези думи момичто се доближи и каза:
-Аз съм Рика Омояши. Приятно ми е - и се поклони пред Хината.
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:06 am

Хината се усмихна като също се поклони:
-Хюга Хината.. приятно ми е да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:07 am

Момчето се доближи и каза;
-А аз съм брат и. Самой Омояши. Приятно ми е и на мен - след тези думи им предложи да се разполагат в стаята му и помоли за чай. След минута чаят беше сервиран и масата наредена. Рика и Самой седнаха и зачакаха Хината.
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:12 am

Хината първо се поклони като каза:
-Благодаря ви за гостоприемството ! И на вас Самой -сан , че ми помогнахте! - след което се изправи и седна до масата.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:16 am

Той спокойно си пийваше и каза:
-Няма защо.. нямаше как да оставя красиво и младо момиче като теб в това село.. кой идиот те изпрати сама?
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:18 am

-Амии... той не е идиот.. - каза Хината леко засрамена..- Хокаге-сама ме изпрати.. да намеря Джирая-сама и да го върна в селото.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:22 am

Той поглати глава и каза:
-Има толкова много нинджи, а изпраща такава мила нинджа като теб.. не си заслужава поста.. - след тези думи той се усмихна и каза:
-Но нищо.. добре че те срещнах.. кой знае какво можеше да стане..
Върнете се в началото Go down
Хината Хиуга
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хината Хиуга


Брой мнения : 59
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:32 am

-Дам.. така е... наистина много благодаря..- повтори Хината като отпи от чашата чай която й беше сервирана
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:41 am

Всички изпиха чая си и един прислуга влезе, а след него и Джирая, който изглеждаше много весел. Загледа се в стаята и каза:
-Къде е следващата красавица??
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисията на Хината.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Хината..   Мисията на Хината.. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисията на Хината..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG - Old Times :: Коноха :: Другите Места-
Идете на: