Naruto RPG - Old Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG - Old Times

Once upon a time, there was a bunch of hungry trolls.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Say hi to Trolling Old times Naruto RPG Forum

 

 Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея

Go down 
+4
Мадара Учиха
Хатаке Какаши
Сабаку но Гаара
AFK
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 11:16 am

First topic message reminder :

............
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:13 pm

Neji каза :

-Епа аз съм добре..ама Шика да казва той е по визш..
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хатаке Какаши


Брой мнения : 145
Join date : 01.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:18 pm

-Да,добре сме...Успяхме да се справим с минимални усилия...Добре,че Даруй-сан беше с нас.Ако не беше той,сигурнто щяхме да бъдем доста пребити,но сигурно щяхме да се справим отново...Също така уменията на Неджи ни спасиха от адски много опасни положение...Също така,Хокаге-сама не ми е ясно,как подяволите аз разбрах преди вас,че имаме натрапник в селото?
Върнете се в началото Go down
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:21 pm

На Неджи му стана забавно като отиде и благодари на Даруй за помоща и след това добави :

-Да бе верно Хокаге-сама много се забавихте...толкова много шум се вдигна...а вие чак сега ,а уж сте най бързия.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:23 pm

-Апффф... Винаги ли разпитваш толкова.. знаеш ли к'во? Я отиди в затвора.. ама искам да я разпитваш за всичко, което може докато не умре от скука.. ще я измъчваш само с разпитване,и може да използваш и странни методи.. на мъчения.. просто отиди в затвора и я разпитай за всичко, което ти дойде на ум, а после ми докладвай... колкото до това, как не съм научил.. ще трябва да поговорим с нинджите... ако имате идея за винивници, кой крие информация, може да разследвате и да ми докладвате.. за сега сте свободни да правите, каквото искате.. а да.. и Даруй.. получаваш награда от 100 руо и един талон с 5 безплатни хранения при Ирука.... може да почерпиш някого.. вие двамата получавате награда.. абе.. говорете с ирука.. може да хапнете, каквото искате на моя сметка, но се надявам да не фалирам, за това... не казвайте на сина ми.
Върнете се в началото Go down
Мадара Учиха
Член на Акатски
Член на Акатски
Мадара Учиха


Брой мнения : 254
Join date : 01.03.2011
Град : Heyapple Avenue

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:26 pm

-Нямаше нужда, но щом казвате... - каза Даруй, понеже беше свикнал много да го хвалят. Той си взе наградите, и ги прибра, след което тръгна на някъде..
Върнете се в началото Go down
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:26 pm

Неджи каза ,че ще трябва да бяга ,че има работа и скоро пак може да се видят..и бегна на някаде.
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хатаке Какаши


Брой мнения : 145
Join date : 01.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:29 pm

Точно тогава дойде едно Анбу,и извика:
-Хокаге-сама,Генерал Даруй-сан,Прохи-Генерал Шикамару,Неджи-Сан имаме новини от селото скрито в дъжда,че Учиха Итачи е бил забелязан там...Какво да правим,Хокаге Сама????Шика не губи време...Момчето бързо пресметна ситуацията и осъзна,че дори Хокагето ще има проблеми с Итачи....Той бързо каза:
-Искам разрешение да взема Даруй,Нежди и още едно шиноби заедно с мен,и да отидем да помогнем на Киригакуре,сър.Все пак сме в Аллианс с тях...
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:38 pm

Амбутата отведоха Гурен в килията, а Йондайме каза:
-Добре.. Шикамару.. добре.. съобщете на Гай, че тръгваме към Кири.. пратете съобщение и на Мизукагето.. . Трябва ми помоща на всички налични нинджи.. ако може и дори да намерите някой амбу-та.. Така.. вие тримата ще сте отбор с сенсей Гай... тръгвате към Кири, за да се срещнете с Мизукагето и да поискате помощ от селото, а аз.. тръгвам за да намеря Учиха Итачи.. някой против?
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хатаке Какаши


Брой мнения : 145
Join date : 01.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:44 pm

-Имате тактическа грешка...Първо,ще оставим Гай-сан и вас да пазите селото,имайки се в предвид че трябва да пазите наруто...Аз ще зема Даруй,Сай и шиноби под мой избор,и ще отидем до Кири...Не може да оставим селото без защита...
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:46 pm

Той го изгледа и каза:
-А защо по-дяволите Хината, Ино и всички други шинобита, амбу-та и т.н. ще са в селото? За да си клатят краката ли... Вярно направих една грешка.. ще се разпръснете и ще разкажете в Коноха на другите да ги пазят.. нима искаш да ме оставиш да върша документацията и да пазя селото докато вие се биете със престъпник от такова ниво?
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хатаке Какаши


Брой мнения : 145
Join date : 01.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:50 pm

-Хокаге-сама,от Акатсуки имат още много елитни шинобита,който могат да нападнат селото по всяко време!!!Задължително е да сте тук!!!Аз и Даруй сме едни от 5-те генерала на събраната шиноби армия,тъй че не се притеснявайте..Също така Сай е с нас,както и още някое шиноби което сметна за полезно...Не се притеснявайте...
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:56 pm

Той го изгледа и каза:
-Добре де.. добре.. вървете.. аз отивам да пиша писмо до Кири.. и без тва ще си умирам от скука.. - след тези думи той го потупа по рамото и допълни:
-Късмет.. ще ви е нужен - и с бавна крачка тръгна към офиса си..
Върнете се в началото Go down
Хатаке Какаши
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Хатаке Какаши


Брой мнения : 145
Join date : 01.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:57 pm

Шиката бързо тръгна към портите...
Върнете се в началото Go down
Конан
Член на Акатски
Член на Акатски
Конан


Брой мнения : 211
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 10:12 am

Конан дойде тук и седна на един клон, като се загледа в луната ..
Върнете се в началото Go down
Конан
Член на Акатски
Член на Акатски
Конан


Брой мнения : 211
Join date : 02.03.2011

Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 6:35 am

Конан умря .. о.О

На момичето му стана скучно да гледа онова жълтото и изчезна ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея   Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вечно зелената Гора с малката рекичка минаваща през нея
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Зелената поляна
» Плодовата Гора
» Тъмната Гора забранено преминаването

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG - Old Times :: Коноха :: Гората-
Идете на: