Naruto RPG - Old Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG - Old Times

Once upon a time, there was a bunch of hungry trolls.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Say hi to Trolling Old times Naruto RPG Forum

 

 Плажа (ПС не е част от Коноха)

Go down 
+6
Учиха Саске
Мадара Учиха
Анко Митараши
Сай
Тен-Тен
AFK
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 11:23 am

First topic message reminder :

..............
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Учиха Итачи

Учиха Итачи


Брой мнения : 486
Join date : 02.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 6:53 pm

Итачи леко си отвори очите като се подаде шаринганът му.Той си надигна леко главата така,че да я види и каза:
-Здравей Хюууга какво правиш по това време тук сама без охраната ти ?...
Върнете се в началото Go down
Тсунаде
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Тсунаде


Брой мнения : 10
Join date : 06.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 6:57 pm

Погледнах го с надсмешка и седнах до него.
-Охрана???Сякаш не мога сама да се грижа за себе си.
Мразех когато онези ми вървяха след гъза.Аз можех да се бия по-добре от тях закакво ми бяха въобще?Само досаждаха!
-Скучно ми е, реших да се поразходя...А ти?
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи

Учиха Итачи


Брой мнения : 486
Join date : 02.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 7:00 pm

-Аз дойдох малко на чист въздух,а също така и да разпусна малко.Тоест по-добре с нея от колкото без нея защото в всеки един момент може да те нападне някой от Акатски и да те убие.Итачи като каза Акатски и си развя част от робата пред очите на Хюуугата
Върнете се в началото Go down
Тсунаде
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
Тсунаде


Брой мнения : 10
Join date : 06.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 7:05 pm

Засмях се..Мислеше, че ме е страх?Даже и да ме убиеха какво от това?Все някога щеше да стане, не можех да живея в страх затворена в къщурка трепереща за живота си нали така?Не ми пукаше дали ще доживея до следващата минута.Живеех за момента, знаех, че живота на една нинджа е твърде кратък, мизерен...затова се опитвах да се забавлявам постоянно, все пак това беше главната задача на човека нали?Да се наслъждава на живота си..
-Не, по-добре без тях..А и да ме нападне член на Акатски ..Какво?Ще се боря за живота си, ако уцелея, уцелея, ако не..това ми било писано..
Намигнах му.И какво щеше да ме нападне ли?Да заповяда!
-И сега какво?-Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи

Учиха Итачи


Брой мнения : 486
Join date : 02.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 8:37 pm

Итачи се усмихна леко,а след това си сложи ръката на устата и изкашля малко кръв която след това беше оставена на пясъка.
-На вън се съмна скоро ще плъзнат и останалите убиици от Коноха,Кири,Сума,Акатски и другите села.
Върнете се в началото Go down
AFK
Нинджа от Коноха
Нинджа от Коноха
AFK


Pisces Dog
Брой мнения : 77
Join date : 01.03.2011
Age : 30
Град : ~DiMiTrOvGrAd~

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:25 pm

Погледна ги каза им :

-Хината не си одобрвена смяна на героя зает е ...Итачи гледай кой одобряваш поне...

И преди да си тръгне само добави :

-И да пишеш в себе си в 3 -то лице е сякаш си бавно развиващ се все пак е Role play game forum4e играеш от името на героя значи ,че ти го използваш и пишеш от своето лице дефакто пишеш какво правиш ,а не какво виждаш ,че прави героя ти тва да не ти е съчинение по литература..

И чезна.
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи

Учиха Итачи


Брой мнения : 486
Join date : 02.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 3:54 am

Итачи се провикна след него
-То хуу гледах гледах ама не видях да има Хината па то било на майка му в задника Very Happy темата на хината
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи

Учиха Итачи


Брой мнения : 486
Join date : 02.03.2011

Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitimeПон Мар 07, 2011 5:45 am

Итачи се сети нещо и чезна
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа (ПС не е част от Коноха)   Плажа          (ПС не е част от Коноха) - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа (ПС не е част от Коноха)
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Портите за Влизане и Излизане от Коноха

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG - Old Times :: Коноха :: Морето-
Идете на: