Naruto RPG - Old Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG - Old Times

Once upon a time, there was a bunch of hungry trolls.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Say hi to Trolling Old times Naruto RPG Forum

 

 Uzumaki's House

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:24 am

....
Върнете се в началото Go down
Мадара Учиха
Член на Акатски
Член на Акатски
Мадара Учиха


Брой мнения : 254
Join date : 01.03.2011
Град : Heyapple Avenue

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:54 am

Даруй дойде тука и остави "Блонди" на леглото да се възстановява, след което тръгна на някъде...
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 7:09 am

Минато спеше и сънуваше някъф сън..
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 9:11 am

Минато се събуди.. Огледа се.. разбра, че се е възстановил и реши да отиде да хапне..
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 10:21 am

Минато се прибра, легна и мързеливо се прозя..
Минато огладня и излезе
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:15 pm

Минато се прибра, седна си в леглото, посрави си рамена в скута и започна да си хапва сладко.. сладко..
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:33 pm

Минато се наяде. Остави купата в мивката и се излегна отново на дивана.
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:15 am

Акари дойде тук, понеже я бяха опътили че тук живее сегашното Каге. Все пак трябваше да предаде писмо и меча на някоя силна нинджа, но се притесняваше, че ако е в кома няма да може да изпълни мисията си. Момичето все пак почука на вратата и зачака на прага, като стискаше меча с две ръце.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:34 am

Минато отвори вратата, стоящ на прага русокоското попита:
-Какво има.. ако е за битки и т.н. Не.. зает съм.. - изгледа я и допълни:
-Та.. какво искаш?
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:35 am

Акари като го видя леко застина на място. Вярно беше плаха, но само за няколко минути. След това се поосъзна.
-Не не е за битка. Пратиха ме да ви дам това.
Акари му подаде писмото от там някоето си Каге (Никъде не пишеше точно от къде е, но е от селата в съюз с Коноха).
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:38 am

Той погледна писмото, после момичето.. влезе си в къщата, като остави вратата отворена и седна на дивана. Загледа писмото, отвори го и започна да чете.. Направи някаква физиономия и попита:
-И аз какво да правя с това?
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:43 am

В писмото пишеше:

"Хокаге-сама чухме за проблемите ви в Коноха и ви изпращаме един от най-добрите ни Шинобита. Също така ви изпращаме и специално оръжие. Тя ще служи за защита от повечето Акатски.

Послепис:
Внимавайте с Акари. Ако излезе от контрол и покаже меча, който ще ви даде.

От (да примем че е от някое Каге)"


Акари отиде до Минато, като затвори вратата и застана пред него.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:46 am

Минато се почеса и каза:
-Сигурно и къща трябва да ти намеря.. - след тези думи той я загледа и попита:
-Имаш ли идея къде ще отседнеш или трябва аз да ти търся?
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:47 am

-Мда на квартира.
Отговори му Акари с усмивка. След което му подаде Меча на Дракона.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:51 am

Минато огледа меча и каза:
-Еми... това не ми трябва.. много е тежко и бавно за атака... - след тези думи той и го подаде и попита:
-Е? Нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:53 am

-Напротив не е тежко.
Отговори му Акари и пак му го даде.
-Меча на дракона е лек и лесно използваемо оръжие. Също така засилва атаките ви.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:57 am

Той я гледаше тъпо и каза:
-Еми.. земи си го.. аз си имам специални оръжия.. с този меч нищо няма да постигна.. - след тези думи се почеса и каза:
-Може да провериш в някое от именията.. Хюга са доста гостоприемни.. и може да се разберете.. - след това остави меча на една от масите и отиде до хладилника, за да си вземе мляко.
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:00 am

Акари отиде при него и го погледна.
-Само че преди това ми казаха да ви покажа точно какво съм, за да не се уплаши по-късно.
Каза неуверено Акари и свали кърпата от главата си, като се показаха двата рога на главата и.
-Казвам се Акари Татсуширо и съм от клана Татсуширо. Нашия клан е приемник на драконите, чрез който изпълнявате техниките си. А да и Коноха е сеизмично място.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:03 am

Той си отпи от млякото и не и обръщаше внимание:
-Не ме интересува.. - след тези думи той си разтърка очите и каза:
-Защо просто не се държиш като нормална нинджа и не се разходиш в Коноха.. намери си приятели и просто..ме остави намира..
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:06 am

-Ами защото просто трябва да съм близо до вас.
Каза му Акари и застана пред него. Не и харесваше да говори на някой без да го гледа в очите.
-Също така трябва да се усеря, че ще вземете меча.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:11 am

Той я изгледа тъпо и каза:
-Сигурно ще ме следиш и дали ходя редовно до кенефа.. - след тези думи се почеса и каза:
-Тва ще е дразнещо.. не искам детегледачка..
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:13 am

Като каза първото изречение тя му би един шамар.
-Добре тогава. Приемете ме като приятел, като защитник, ангел пазител. И защо сте такъв. Нещо да не ви мъчи? Казаха ми че Хокагето има чувство за хумор и е забавен, а досега чувах само оплаквания и мрънкания.
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:17 am

Изгледа я тъпо и каза:
-Защото не искам някой да ми виси на главата постоянно.. - след тези думи я подмина и отиде в банята. Излегна се във ваната и загледа тавана. Отпусна се и каза:
-Мразя когато вземат заповеди против моето мнение.. тия шибани хокагета от шибания съвет.. ще им го върна тъпкано..
Върнете се в началото Go down
Акари Татсуширо

Акари Татсуширо


Брой мнения : 14
Join date : 04.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:19 am

Акари си измрънка нещо и извади един лист и химикалка. Написа нещо и си тръгна.

На листа пишеше:

"Моля по-късно да се видим. Важно е. И сега нямах възможност да ви кажа точно какво е. Меча ще ви доведе до мен."
Върнете се в началото Go down
Омой

Омой


Брой мнения : 161
Join date : 02.03.2011

Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:24 am

Йондаиме излезе от банята.. видя лисчето и без да го чете го сгъна и го хвърли в кошчето. Покрит само с една кърпа легна на дивана и се отпусна спокойно..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Uzumaki's House Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Uzumaki's House   Uzumaki's House I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Uzumaki's House
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Darui's house

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG - Old Times :: Коноха :: Къщите-
Идете на: